Profesjonalny PR - Jak zarządzać wizerunkiem, legendą, jak istnieć w środowisku. Trening umiejętności - Szkolenie otwarte dla pracowników działów promocji, biur prasowych i rzeczników prasowych

Wrocław 1 - 2 października 2015 r.

Prowadzący: Wiesław Gałązka oraz zaproszony ekspert (2 osoby).

Wiesław Gałązka (1953) - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, dziennikarz i publicysta (37 lat pracy), konsultant i doradca polityczny różnych ugrupowań i sztabów wyborczych. Autor książek i licznych publikacji prasowych oraz komentarzy telewizyjnych i radiowych - należy do najczęściej cytowanych w mediach polskich specjalistów w zakresie komunikacji politycznej. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy RP i Międzynarodowego Stowarzyszenia Dziennikarzy (IFJ). Nauczyciel akademicki na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Prowadzi również (gościnnie) zajęcia w innych uczelniach wyższych w Polsce. Jest biegłym sądowym w zakresie prawa i etyki mediów, reklamy i public relations oraz ochrony wizerunku publicznego i medialnego. Obecnie jest także doradcą wizerunkowym Federacji Porozumienie Zielonogórskie. Przez 10 lat był copywriterem i dyrektorem kreatywnym w agencjach i firmach reklamowych. Współtworzył i realizował znane kampanie renomowanych firm. Członek Akademii Ekspertów Public Relations. Za aktywność w środowisku specjalistów PR od 2010 roku jest corocznie nominowany do najważniejszych nagród branżowych i w punktacji zajmuje jedno z 3 głównych miejsc. Posiada swoje biogramy w encyklopedycznym wydawnictwie Pionierzy i Tytani Polskiej Reklamy i Leksykonie ludzi ZSP oraz Wikipedii.

OPIS SZKOLENIA Szkolenie pozwoli uczestnikom poszerzyć wiedzę o sposobach funkcjonowania i zasadach praktycznego zastosowania nowoczesnych mechanizmów PR, w tym przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, oraz organizacji pracy zespołowej w realizacji projektów firmowych.

CZAS TRWANIA: 8 godzin szkoleniowych.

PROGRAM SZKOLENIA:
- "Chcemy podkreślić, że nasza firma"... (ZAGADNIENIE: Tworzenie strategii kreacji wizerunku firmy i dbałości o jej reputację).
- "Jak leci" w sieci? (ZAGADNIENIE: Facebook, czyli sztuka rzucania bumerangiem - jak trafić nie będąc trafionym? W czym może pomóc Facebook - jak formatować się atrakcyjnie w mediach społecznościowych?).
- Rozumiemy, o co nam wszystkim chodzi. (ZAGADNIENIE: Zrozumienie istoty zbiorowego charakteru wizerunku firmy i dbałości o jej reputację. Wykorzystywanie obecności w mediach do podtrzymywania pozytywnej popularności).
- "Halo. W czym mogę pomóc?" (ZAGADNIENIE: Sposób prowadzenia rozmów telefonicznych przez pracowników firmy wpływa na jej postrzeganie i opinię).
- "No to teraz powiemy, że..." (ZAGADNIENIE: Podsumowanie i sformułowanie konkretnego planu aktywności dla uczestników).

FORMA SZKOLENIA: zajęcia interaktywne
- cały czas prowadzony jest dialog z uczestnikami;
- przedstawiana jest nie teoria, ale konkretne metody;
- zajęcia kończą się precyzyjnymi wytycznymi do zastosowania "od ręki";
- plan warsztatów jest skonstruowany tak, by po każdym module następowała dłuższa przerwa, a w trakcie modułu jedna krótsza.

LICZBA OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W SZKOLENIU: Zgodnie z planem szkolenie dedykowane jest grupie do 10 osób. Pozwala to na efektywniejszy dostęp do prezentowanej wiedzy, szczególnie podczas warsztatu umiejętności.

CENA:
- Dla 10 osób - 7 000 złotych netto. (Koszt dla jednego uczestnika to 700 złotych netto).
- Dla 5 osób - 6 800 / złotych netto. (Koszt dla jednego uczestnika to 1360 złotych netto).
W cenie:
- materiały szkoleniowe;
- przygotowanie i przedstawienie szkolenia w formie warsztatu umiejętności przez ekspertów;
- sala konferencyjna w granicach miasta Wrocławia;
- serwis kawowy ciągły;
- lunch dwudaniowy.

INFORMACJE DODATKOWE: Szkolenie podzielone zostanie na dwie części. W części pierwszej proponujemy eksperckie spotkanie z PR w teorii oraz studium przypadków. Druga część szkolenia zostanie poprowadzona przez ekspertów w formie interaktywnego warsztatu, podczas którego będzie okazja do praktycznego zastosowania poznanych zagadnień. Przepracowane scenariusze mogą być "na gorąco" przekazywane przez uczestników szkolenia. Pozwoli to na, poznanie odpowiedzi na nurtujące uczestników pytania wynikające z dotychczasowej pracy. Połowa zajęć zostanie przeprowadzona w formie warsztatów.  Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu. Informację z programem i miejscem szkolenia prześlemy mailowo osobom zainteresowanym.

Więcej informacji: tel. 698 66 69 86 e-mail: m.kowalska@3cpr.pl
 

Wrocław tel. 698 66 69 86 e-mail:m.kowalska@3cpr.pl All rights reserved 3CPR © 2011

design by pracownia kaffka: projektowanie wnętrz, design, architektura